Plany hodowlane
wiosna 2022

PLANUJEMY KRYCIA

Mamy obecnie dwa nowe mioty - z włosem gładkim/złamanym i szorstkim. Planujemy szorstkie mioty w drugiej połowie roku. SZANTA i RUFA są brane pod uwagę jako przyszłe mamy.

SPRAWDZONE RODOWODY

Nasze suczki pochodzą z fantastycznych polskich linii hodowlanych. Keja dała nam wiele cudnych szczeniąt, w tym Dezetę. Ojcami zostały przepiękne samce zza granicy z Włoch i z Czech, z badaniami genetycznymi pod kątem występowania chorób trapiących rasę.

NAJWAŻNIEJSZE JEST ZDROWIE

Nasze suczki Przed planowanymi kryciami zostaną, jak zawsze, poddane szczegółowym testom zdrowotnym. Planujemy również rozszerzyć profil naszych badań genetycznych. Utrzymujemy doskonałą kondycję suczek, a one odwdzięczają się nam świetną opieką nad miotami.

Prezentacja miotu H

Prezentacja miotu
I

MAMY JESZCZE WOLNE SZCZENIĘTA!!

Z najnowszych miotów narodzonych na koniec grudnia i w połowie stycznia, narodziło się nam 11 wspaniałych, uroczych szczeniąt. Keja urodziła miot szczeniąt z włosem gładkim/złamanym, są 3 suczki i 3 samce, szczenięta trikolor i biało brązowe. Dezeta urodziła nam 5 wspaniałych zdrowych suczek.

Cena szczenięcia z naszej hodowli to 6 tyś zł. Zapraszamy do kontaktu osoby poważnie zainteresowane. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Przyjęliśmy już kilka rezerwacji na szczenięta Jack Russell Terrier, Jesteśmy dumni i wdzięczni tym, którzy tak długo czekają na szczeniaka właśnie OD NAS. To na prawdę niesamowity sposób by powiedzieć "robicie dobrą robotę" o naszej hodowli. Dziękujemy 🙂

Jeśli chciałbyś się więcej dowiedzieć o rasie Jack Russell Terrier, o jej potrzebach, wadach i zaletach, to serdecznie zachęcam Cię do kontaktu. Chętnie pomogę Ci odpowiedzieć na pytanie, czy Jack Russell to idealny pies dla Ciebie i Twojej rodziny. Czy spełni Twoje oczekiwania i czy będziecie zgranym teamem.

Gorąco zachęcam Cię do bardzo uważnego zaplanowania, z jakiej hodowli kupujesz swojego wymarzonego malucha. Polecam wybrać otwartego hodowcę, który może godzinami rozmawiać o swoich psach. Takiego, który chętnie dzieli się wiedzą, interesuje się losem swoich szczeniąt i zadaje Ci dużo pytań. Pamiętaj, że CIĘŻKA praca hodowcy z Twoim szczenięciem, to mniej roboty dla Ciebie w przyszłości. Dobra socjalizacja to podstawa sukcesu. W naszej hodowli zarówno psy, jak i suczki i szczenięta żyją wraz z nami na wspólnej przestrzeni, bawią się i uczą się od siebie nawzajem, biegają po ogrodzie i szwendają się po kuchni. Są pełnoprawnymi członkami rodziny.

Jeśli jesteś zainteresowany rasowym Jack Russell Terrierem, przyjacielem, psem, z którym pracowano, wychowywano i pieszczono od pierwszego dnia życia, zapraszam Cię do kontaktu. Wybiorę najodpowiedniejsze szczenię z miotu, dopasowane do Twoich potrzeb i sytuacji życiowej. Dostaniesz dokładny opis charakteru malca i porady, jak z nim pracować, aby wasze szkolenie przynosiło wymierne skutki. Przez okres dorastania maluszka będziesz dostawał filmiki i zdjęcia, a potem moje wsparcie i radę, gdy już szczeniak będzie z Tobą w nowym domu i nie wszystko będzie takie proste, jak się wydawało.

Możesz skorzystać z uproszczonego formularza kontaktowego 🙂

Z psim pozdrowieniem
Emilia Strzała, właścicielka hodowli


    Śledź nas w mediach społecznościowych

    Tam znajdziesz zabawne filmiki, codzienne zdjęcia z życia naszych psów, anegdotki, informacje o sukcesach wystawowych, a także naszą małą społeczność właścicieli Bystrych Jacków.  

    Zadzwoń porozmawiać
    Emilia Strzała 601-248-001
    Hodowla mieści się nad Bydgoszczą, wylot na Gdańsk