Mioty zaplanowane
wiosna 2020

UDANE KRYCIA

Mamy potwierdzoną ciążę i czekamy na szczęśliwe rozwiązania. Dopieszczamy nasze dziewczyny. Maluchy narodzą się w połowie kwietnia. Dumny przyszły tata Bosman zrobił kawał dobrej roboty 🙂

SPRAWDZONE RODOWODY Rodzicami zostaną psy rezydujące w naszej hodowli, sprawdzone pod kątem wspaniałych charakterów, świetnego wyszkolenia i zdrowia.

NASZE SUCZKI
SZANTA I KEJA


Dziewczyny są przygotowane do ciąż, miały wykonane szczegółowe badania, są w doskonałej kondycji fizycznej. Przede wszystkim jednak są czułymi i zaangażowanymi opiekunkami i jestem pewna, że będą troskliwie opiekować się swoimi szczeniętami.

Przyjęliśmy już kilka rezerwacji na szczenięta, które narodzą się w naszej hodowli w kwietniu 2020 roku. Jesteśmy dumni i wdzięczni tym, którzy miesiącami czekają na szczeniaka właśnie OD NAS. To na prawdę niesamowity sposób by powiedzieć "robicie dobrą robotę" o naszej hodowli. Dziękujemy 🙂

Jeśli chciałbyś się więcej dowiedzieć o rasie Jack Russell Terrier, o jej potrzebach, wadach i zaletach, to serdecznie zachęcam Cię do kontaktu. Chętnie pomogę Ci odpowiedzieć na pytanie, czy Jack Russell to idealny pies dla Ciebie i Twojej rodziny. Czy spełni Twoje oczekiwania i czy będziecie zgranym teamem.

Gorąco zachęcam Cię do bardzo uważnego zaplanowania, z jakiej hodowli kupujesz swojego wymarzonego malucha. Polecam wybrać otwartego hodowcę, który może godzinami rozmawiać o swoich psach. Takiego, który chętnie dzieli się wiedzą, interesuje się losem swoich szczeniąt i zadaje Ci dużo pytań. Pamiętaj, że CIĘŻKA praca hodowcy z Twoim szczenięciem, to mniej roboty dla Ciebie w przyszłości. Dobra socjalizacja to podstawa sukcesu. W naszej hodowli zarówno psy, jak i suczki i szczenięta żyją wraz z nami na wspólnej przestrzeni, bawią się i uczą się od siebie nawzajem, biegają po ogrodzie i szwendają się po kuchni. Są pełnoprawnymi członkami rodziny.

Jeśli jesteś zainteresowany przyjacielem, psem, z którym pracowano, wychowywano i pieszczono od pierwszego dnia życia, zapraszam Cię do kontaktu. Wybiorę najodpowiedniejsze szczenię z miotu, dopasowane do Twoich potrzeb i sytuacji życiowej. Dostaniesz dokładny opis charakteru malca i porady, jak z nim pracować, aby wasze szkolenie przynosiło wymierne skutki. Przez okres dorastania maluszka będziesz dostawał filmiki i zdjęcia, a potem moje wsparcie i radę, gdy już szczeniak będzie z Tobą w nowym domu i nie wszystko będzie takie proste, jak się wydawało.

Możesz skorzystać z uproszczonego formularza kontaktowego 🙂

Z psim pozdrowieniem,
Emilia Strzała, właścicielka hodowli


Śledź nas w mediach społecznościowych

Tam znajdziesz zabawne filmiki, codzienne zdjęcia z życia naszych psów, anegdotki, informacje o sukcesach wystawowych, a także naszą małą społeczność właścicieli Bystrych Jacków.  

Zadzwoń porozmawiać
Emilia Strzała 601-248-001
Hodowla mieści się nad Bydgoszczą, wylot na Gdańsk