Miot E

Ogromnie wyczekiwany miot naszej SZANTY, suczki z pierwszego miotu w hodowli. Pierwsza suczka z naszym przydomkiem BYSTRY JACK. Tatą został sprawdzony już przez nas BOSMAN. Doczekaliśmy się trzech wspaniałych chłopców: ECHO mieszka w Człuchowie, gdzie Szanta często go odwiedza, ENDEVOUR mieszka w Bydgoszczy, a EPIRB podbija Szczecin, i jest psem sportowym - biega agility i węszy nosework z dużymi sukcesami 🙂

Miot D

Miot Kei i Bosmana, kolejne szczenięta tej pary. Bo po co zmieniać coś, co się sprawdza 🙂 Mieliśmy dobre przeczucia, Keja dała nam kolejny cudowny, liczny miot, z którego do dalszej hodowli została DEZETA, pierwsza w hodowli trikolorowa szorstka suczka. Pozostałe rodzeństwo to: DELTA, DEEP OCEAN, DIXIE GIRL, DAVY JONES, DINGHY. Również pierwsze dla nas doświadczenie wysłania szczeniąt za granicę - DINGHY mieszka w Norwegii,a DIXIE w Niemczech.

Miot C

Miot szczeniąt szorstkich białych z brązowymi znaczeniami. Tatusiem został wyjątkowy, bardzo utytułowany pies ROLLO - BEST OF FRIENDS MAGOR. Keja urodziła nam 4 urocze szczenięta CUTTY SARK, COMPASS ROSE, COMMODORE I CAPTAIN JACK SPARROW.

Miot B

Pierwszy miot po naszym młodym reproduktorze Bosmanie, urodziły się nasze pierwsze trikolory! Wspaniała siódemka - BONAWENTURA, BOTANY BAY, BOSUN, BLUE NOSE, BARBAROSSA, BEAUFORT

hodowla jack russell terrier kujawsko pomorskie
hodowla psów jack russell kujawsko pomorskie bydgoszcz
hodowla jack russell terrier

Miot A

Pierwszy miot jest niesamowicie ważny dla kaźdego hodowcy. Ja wspominam te maluchy z wielkim sentymentem i zadowoleniem. Z tej wspaniałej piątki została z nami ARCTICA NAUTICA Bystry Jack znana Wam jako SZANTA 🙂 Pozostałe rodzeństwo: AHOJ GIRLS, ALONE SAILOR, ALBATROS AQUA MARINA.

hodowla psów jack russell kujawsko pomorskie bydgoszcz
hodowla jack russell terrier bydgoszcz