MIOT „B” 2018

W naszej domowej hodowli Jack Russell Terrier BYSTRY JACK 17 stycznia 2018 roku narodził się przepiękny zdrowy miot ze skojarzenia naszych psów :

matka : Młodzieżowy Chempion Polski BLUE SKY Poppy Farm FCI (sierść złamana)

ojciec : Młodzieżowy Chempion Polski Marvellous Mascot NEED FOR SPEED (sierść szorstka)

Narodziło się 7 maluchów : 3 suczki (dwie trikolor, jedna z brązowymi znaczeniami) i 4 pieski ( jeden trikolor i trzy z brązowymi znaczeniami)

WSZYSTKIE MALUCHY Z MIOTU „B” MIESZKAJĄ JUŻ W NOWYCH DOMACH 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z galerią :

 

Bardzo gorąco zachęcam – jeśli masz jakieś pytania o rasę, o moją hodowlę, o psy przeze mnie wyhodowane, o rodziców zaplanowanych szczeniąt, o ich charaktery, szkolenie, nasze codzienne życie i warunki w jakich wychowują się szczenięta – zapraszam do kontaktu poprzez facebooka TUTAJ FB BYSTRY JACK oraz telefoniczny : 601-248-001. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, rozmowa jest niezobowiązująca a może ZNACZNIE ułatwić Ci podjęcie decyzji w kwestii zakupu psiego przyjaciela 🙂

RODOWÓD :

Mamy nadzieję, że urodzą się szczenięta z włosem szorstkim i złamanym. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku : TUTAJ FB BYSTRY JACK  na którym znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące hodowli.

Zapraszamy również do kontaktu jeśli jesteś zainteresowany zakupem szczenięcia właśnie z naszej hodowli. W praktyce przyjaźń między hodowcą a przyszłym właścicielem szczenięcia często zaczyna się właśnie na etapie planowania miotu. Jest to wspaniałe mieć „wgląd” w swojego przyszłego szczeniaka już od pierwszych dni jego życia. Zapraszamy więc do kontaktu i oczekiwania wraz z nami na narodziny maluchów.

TATA SZCZENIĄT : MARVELLOUS MASCOT NEDD FOR SPEED SPROWADZONY Z ROSJI, MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI, ROZPOCZĄTY CHAMPIONAT POLSKI, ROZPOCZĘTY INTERCHAMPIONAT, ROZPOCZĘTY CHAMPIONAT SŁOWACJI ! Ale przede wszystkim cudowny charakter – układowy, nieagresywny, radosny pies, który nad wszystko kocha piłkę i aktywność na świeżym powietrzu.

MAMA SZCZENIĄT : BLUE SKY POPPY FARM FCI – MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI, ROZPOCZĘTY CHAMPIONAT POLSKI. Z charakteru genialna matka, przylepka, kanapowiec, raczej wyważone podejście do życia, bardzo „dziewczyńska” a więc wrażliwa, delikatna i radosna sunia. Taki pies w domu to skarb 🙂